Визначився сьомий учасник 1/8 фіналу Кубка України з футболу

25 вересня 2018, 21:17

Львівські Карпати розгромили на виїзді Суми у третьому попередньому раунді Кубка України з футболу та пробились до 1/8 фіналу турніру.

Через щільний графік Карпати вирішили зіграти в кубковому матчі напіврезервним складом. Таке рішення головного тренера Жозе Мораїша виявилося виправданим - Карпати без проблем розібрались із Сумами, які виступають в Першій лізі, забивши три голи і не пропустивши жодного.

Перший м'яч у ворота Сум влетів на 32-ій хвилині. Півзахисник Карпат Олег Голодюк забив красивим ударом зі штрафного. У другому таймі львів'яни подвоїли перевагу. Після удару Понде м'яч влучив у стійку, але на добиванні вдало зіграв Варгас. На 73-ій хвилині крапку в матчі поставив Олексій Гуцуляк, який поцілив у дев'ятку воріт господарів.

Таким чином, Карпати стали сьомим учасником 1/8 фіналу Кубка України. З цієї стадії стартують команди, які згідно з рейтингом на початку сезону займали 1-6 місця: Шахтар, Динамо, Зоря, Ворскла, Маріуполь, ФК Львів. Ще дев'ять учасників 1/8 фіналу визначаться завтра

Суми - Карпати - 0:3

Голи: Голодюк 32, Варгас 57, Гуцуляк 73

Суми: Штанько, Кохия, Ведмідь, Луговий, Квачев, Вечурко, Гаращенков (Ліховідько 60), Загинайлов, Бовтрук (Шарай 43), Савін, Яворський

Карпати: Кучинський, Мірошниченко, Ковтун, Мегреміч, Лебеденко, Голодюк, Вербний, Карраскаль (Ді Франко 62), Мендес, Варгас (Кльоц 79), Понде (Гуцуляк 68)

Попередження: Ковтун, Варгас, Лебеденко

Раніше в Києві у Будинку футболу відбулось жеребкування 1/16 фіналу Кубка України.