Визначився другий чвертьфіналіст Ліги чемпіонів - відео

6 березня 2019, 01:05

Лондонський Тоттенхем вдруге обіграв дортмундську Боруссію у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та вийшов у чвертьфінал турніру.

Дортмундська Боруссія активніше розпочала матч та мала кілька нагод забити, однак відзначитись у першому таймі так і не вдалося. Натомість Тоттенхем забив у ворота "джмелів" у самому дебюті другого тайму.

На 48-й хвилині Сіссоко віддав пас на Кейна, який скористався провалом у обороні Боруссії та пробив повз голкіпера. Гол форварда "шпор" зафіксував перемогу лондонців 1:0 в матчі і 4:0 за підсумками двох поєдинків. Тоттенхем склав компанію Аякса у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Боруссія Д - Тоттенхем - 0:1 (перший матч - 0:3)
Гол: Кейн, 48

Боруссія Д: Бюркі - Вольф (Ларсен, 62), Аканжі, Вайгль, Діалло - Вітсель - Санчо, Ройс (Ділейні, 74), Гетце, Геррейро (Пулішіч, 62) - Алькасер

Тоттенхем: Льоріс - Санчес, Альдервейрельд, Вертонген - Орьє, Сіссоко, Уінкс (Дайер, 55), Девіс - Еріксен (Роуз, 83), Кейн, Сон Хин Мін (Ламела, 71)

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

У першому матчі в Лондоні Тоттенхем розгромив Боруссію з рахунком 3:0.

У паралельному матчі дня Аякс розгромив Реал 4:1 та вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.