Україна втратила першу команду в єврокубках — відео

24 вересня 2020, 23:05

Десна програла німецькому Вольфсбургу в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи з рахунком 0:2 і стала першим українським клубом, який покинув єврокубки.

Зі стартом поєдинку німецька команда відразу ж захопила ініціативу. На 16-й хвилині її вдалося втілити в забитий м’яч. Після розіграшу кутового ворота Євгена Паста вразив Джошуа Гілавогі.

Після пропущеного м’яча Десна змогла вирівняти ситуацію на полі, але відзначитися забитим м’ячем до перерви їй так і не вдалося.

У дебюті другого тайму команда з Чернігова була зобов’язана зрівнювати рахунок, але два поспіль удари не принесли результату. З першим пострілом Андрія Тотовицького впорався голкіпер господарів Кун Кастельс, а другий від Владислава Калитвинцева припав у Гілавогі.

На 60-й хвилині становище Десни серйозно ускладнив її захисник Йоонас Тамм, який отримав червону картку за два попередження.

Після цього Вольфсбург заграв упевненіше. Десна намагалася шукати свій шанс у контратаках, але забити такий потрібний м’яч колектив з Чернігова так і не зміг.

Німці ж у кінці зустрічі забили другий гол, автором якого став Даніель Гінчек.

Таким чином, Вольфсбург пройшов далі, а Десна припинила свій шлях у Лізі Європи.

Вольфсбург — Десна 2:0
Голи: Гілавогі, 16, Гінчек, 90+2

В іншому матчі раунду Колос з Ковалівки у ці хвилини грає з хорватською Рієкою.

Редактор: Євген Нещерет