Ліга Європи. Шахтар обіграв Вольфсбург у першому матчі

12 березня 2020, 23:57

Шахтар із рахунком 2:1 переміг у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи на виїзді Вольфсбург.

Незважаючи на те, що дебют залишився за господарями поля, забити на 17-й хвилині вдалося гостям. Ісмаїлі навісив з лівого флангу, м’яч зрикошетив від захисника і полетів до Мораеса, який головою відправив круглого в сітку.

Через п’ять хвилин чемпіон України міг подвоїти свою перевагу, коли в ворота німецького клубу був призначений пенальті, але Коваленко не забив пенальті - його удар парирував воротар.

Це змусило Вольфсбург активізуватися, в результаті чого наприкінці першого тайму йому вдалося заробити 11-метровий, який, втім, він не реалізував — не забив Вегхорст.

Проте, на 48-му оберті секундної стрілки Шахтар пропустив. Це Брекало виконав кутовий, а Брукс головою відправив м’яч у сітку.

І все ж, останнє слово залишилося за донецькою командою. На 73-й хвилині Алан Патрік зі штрафного влучив у поперечину, а Маркос Антоніо головою добив м’яч у сітку.

Вольфсбург — Шахтар 1:2

Голи: Брукс, 48 — Мораес, 16, Антоніо, 73

Вольфсбург: Кастельс — Штеффен, Кнохе, Брукс, Отавіо — Арнольд, Шлагер (Жоао Віктор, 74), Герхардт — Мехмеді (Гінчек, 81), Вегхорст, Брекало

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі (Хочолава, 67) — Алан Патрік, Маркос Антоніо — Тете, Коваленко (Майкон, 65), Тайсон (Коноплянка, 88) — Мораес

Попереджені: Вегхорст, Штеффен, Брукс

Нереалізовані пенальті: Коваленко, 22 — Вегхорст, 45+2