Воротар аутсайдера чемпіонату Іспанії побив рекорд, відбивши два пенальті за дві хвилини - відео

16 квітня 2017, 11:03
Голкіпер аутсайдера чемпіонату Іспанії Осасуни Сальваторе Сірігу відбив два пенальті за дві хвилини у матчі проти Атлетіко, встановивши новий рекорд чемпіонату Іспанії

Як повідомляє офіційний Twitter Атлетіко, на 89-й хвилині Сірігу відбив удар з 11-метрової точки Янніка Феррейра-Карраско, а на 90-й - Томаса Парті.

Обидва пенальті вмістилися в інтервал в 101 секунду, що стало новим рекордом чемпіонату Іспанії. Швидше в Примері два пенальті не відбивав ніхто.

Зазначимо, що Атлетіко відчуває великі проблеми з реалізацією пенальті в цьому сезоні. Останні шість ударів "матрацників" з 11-метрової точки не були реалізовані.

Нагадаємо, Атлетіко обіграв Осасуну з рахунком 3:0 і залишився на третьому місці в чемпіонаті Іспанії.