Воротар італійського гранда у дебютному матчі отримав червону картку на 6-й хвилині — відео

14 серпня, 21:47
Луїш Машиміану надовго запам’ятає дебют за Лаціо (Фото:Луїш Машиміану via Instagram)

Воротар римського Лаціо Луїш Машиміану невдало дебютував за італійський клуб.

Машиміану дебютував за Лаціо у матчі першого туру чемпіонату Італії проти Болоньї, проте провів на полі лише шість хвилин.

Уже на старті матчу голкіпер припустився грубої помилки, коли невдало зіграв на перехопленні і забрав м’яч за межами штрафного майданчика.

Арбітр показав порушнику червону картку і Лаціо залишився у меншості, після чого пропустив гол.

Утім, у другому таймі вилучення заробив уже гравець Болоньї, а Лаціо у підсумку здобув вольову перемогу із рахунком 2:1.

Машиміану перейшов у Лаціо з іспанської Гранади в липні цього року за 10 млн євро.

Раніше повідомлялося, що український футболіст Данило Ігнатенко заробив вилучення через дев’ять хвилин після дебюту за Бордо у чемпіонаті Франції.