Драма за дві хвилини. У Німеччині воротар зрівняв рахунок в кінці матчу, а потім його команда вирвала перемогу — відео

9 лютого 2021, 10:15

У матчі 3-ї німецької Бундесліги Інгольштадт здобув удома драматичну перемогу 2:1 над Вікторією в компенсований арбітром час, поступаючись 0:1 по ходу гри.

Господарі пропустили вже на 11-й хвилині поєдинку, коли відзначився Тімі Тьєле, після чого більше 80 хвилин їм не вдавалося відновити рівновагу.

Усе вирішилося в доданий до основного час. На третій з чотирьох компенсованих хвилин Інгольштадт заробив кутовий.

На стандарт до чужих воріт прибіг голкіпер господарів Фабіян Бунтіч, який після подачі та відскоку підкараулив м'яч і пробив точно в сітку.

Незважаючи на мінімум ігрового часу, Інгольштадт не заспокоївся і провів швидку атаку на 90+4-й хвилині, в результаті якої Каніджа Жинола Ельва вирвав перемогу.

Раніше в матчі Другої англійської ліги Челтенхем - Ньюпорт Каунті воротар гостей Том Кінг забив гол ударом через усе поле.