Воротар збірної України пропустив два м'ячі в дебютному матчі за іспанський клуб - відео

31 жовтня 2018, 01:54

Голкіпер збірної України Андрій Лунін пропустив два голи в своєму першому офіційному поєдинку за іспанський Леганес.

Страж воріт з'явився в основі своєї команди проти Райо Вальєкано в рамках першого матчу 1/16 фіналу Кубка Іспанії, який Леганес проводив вдома. Перший м'яч побував за його спиною вже під кінець першої чверті години гри, коли Альваро Гарсії вдався точний удар.

Вже на 21-й хвилині Лунін пропустив вдруге. Тепер автор першого гола відзначився результативною передачею, а гол у свій актив записав Алекс Алегрія.

Програючи 0:2, Леганес зумів врятуватися від поразки. Уже під кінець півгодини гри Юссеф Ен-Несірі скоротив відставання в рахунку, а на 72-му обороті секундної стрілки він же відновив рівновагу.

Поєдинок-відповідь команди проведуть на полі Райо Вальєкано в Мадриді 5 грудня.

У цьому матчі Лунін дебютував в основному складі іспанського Леганесі. Наприкінці серпня він перебрався з Реала в Леганес, який також виступає в Прімері. Страж воріт пішов до нової команди на правах оренди, яка розрахована на один сезон - до 30 червня 2019 року.