Ворскла принесла першу перемогу українським клубам в офіційних матчах у 2022 році — відео

21 липня, 23:06
Ворскла дотиснула АІК (Фото:ФК Ворскла via Facebook)

Ворскла обіграла шведський АІК 3:2 у першому матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій та здобула першу для українських клубів перемогу в офіційних іграх у 2022 році.

Полтавська команда, яка виступала в ролі господарів формально на своєму полі в Стокгольмі, відкрила рахунок на 4-й хвилині - відзначився Руслан Степанюк.

АІК зумів відновити рівновагу на 17-му оберті секундної стрілки завдяки голу Ніколаса Стефанеллі, але за сім хвилин Юрій Козиренко знову вивів Ворсклу вперед.

Шведський колектив ще раз зрівняв рахунок наприкінці першого тайму, проте останнє слово залишилося за українським клубом, перемогу якому наприкінці години гри із зайвим приніс Артем Челядін.

Поєдинок-відповідь відбудеться 27 липня на стадіоні АІКа.

Ворскла — АІК 3:2
Голі: Степанюк, 4, Козиренко, 24, Челядін, 69 — Стефанеллі, 17, Ларсон, 44

Якщо полтавська команда пройде у 2-му раунді кваліфікації шведський АІК, то в наступному колі зіграє з Вальмієрою (Латвія) чи Шкендією (Північна Македонія).