Ворскла драматично віддала Маріуполю місце в чемпіонській групі - відео

18 березня 2019, 20:15

Полтавська Ворскла на останніх хвилинах втратила перемогу над київський Арсеналом та втратила шанс вийти у першу шістку українськьої Прем'єр-ліги, де її місце зайняв Маріуполь.

Ворскла відкрила рахунок уже на 8-й хвилині завдяки точному удару головою у виконанні Вакуленка. Однак після цього полтавська команда забила два голи і вийшла уперед завдяки двом пенальті, які вдало реалізував Шарпар.

Перемога влаштовувала Ворсклу і давала змогу полтавській команді вийти у чемпіонську групу, однак на останніх хвилинах арбітр призначив пенальті у ворота полтавського клубу, а "вирок" арбітра реалізував Вакуленко, оформивши дубль.

Нічия Ворскли не дозволила їй фінішувати у першій шістці чемпіонату, а місце полтавців зайняв Маріуполь.

Арсенал-Київ - Ворскла 2:2
Голи: Вакуленко, 8, 89 (пен) - Шарпар (пен), 23, (пен), 56

Арсенал-Київ: Підківка - Дубінчак, Вакуленко, Башлай, Жичиков - Домбровський (Янаков, 71) - Кадімян (Сагуткін, 55), Танковський, Оріховський (Ліпартія, 61), Авагімян - Ковпак.

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Гіоргадзе, Сапай - Шарпар, Габелок (Ребенок, 76) - Карека, Саків, Артур, Коломоєць (Шехіч, 90+1).

Попередження: Кадімян, Підківка - Коломоєць, Гіоргадзе, Ребенок, Пердута.

Огляд матчу

Myscore.com.ua

Напередодні Львів переміг Десну 1:0 та вийшов у чемпіонську групу, а Маріуполь зіграв унічию з Карпатами 1:1 і завдяки осічці Ворскли також забезпечив місце в першій шістці чемпіонату.