Ворскла і Олімпік здобули драматичні перемоги в українській Прем'єр-лізі - відео

27 квітня 2019, 19:49

Відбулись два матчі 26 туру української Прем'єр-ліги у групі вибування.

Одеський Чорноморець відкрив рахунок у матчі з полтавською Ворсклою уже на другій хвилині матчу, але в підсумку не зміг здобути навіть нічиєї.

На 84-й хвилині Васін з пенальті зрівняв рахунок у матчі, а вже у доданий арбітром час Ворскла вийшла вперед завдяки курйозному голу - мяч відлетів від стійки в ноги голкіперу Кожухару та влетів у ворота.

Не менш драматичну перемогу здобув Оліміпік. Донецький клуб до 83-ї хвилини поступався Карпатам 1:2, але після цього зумів забити два голи протягом двох хвилин і здобути перемогу.

Чорноморець - Ворскла - 1:2
Голи: Вільхамссон, 2 - Васін, 84 (пен.), Кожухар, 90 + 1 (авт.)

Олімпік - Карпати - 3:2
Голи: Г. Пасіч, 9, Дегтярьов, 83, Матар, 84 - Ді Франко, 36, Понде, 54

УПЛ

У попередньому турі української Прем'єр-ліги Карпати розійшлись миром з Чорноморцем 0:0, а Олімпік був сильніший від Арсенала-Київ 2:0.