Ворскла вдруге в сезоні відібрала очки у Динамо, Дніпро на характері обіграв Зорю. Всі результати чемпіонату України

3 грудня 2016, 20:00
3 грудня трьома матчами стартував 17-й тур чемпіонату України

Ворсклі і Динамо довелося грати в надзвичайно важких погодних умовах - на засніженому полі і під сильним снігопадом. Незважаючи на це, команди видали дуже яскравий і подієвий матч.

Вже на 34-й хвилині гри рахунок на табло полтавського стадіону був 2:2. Динамо досить швидко вдалося вирватися вперед на два м'ячі після голів Сидорчука та Ярмоленко з пенальті. Однак такий розвиток подій не зламав Ворсклу, яка практично миттєво зрівняла рахунок після класного удару Турсунова, а потім Ребенок і зовсім зрівняв рахунок.

У другому таймі глядачі голів не побачили, незважаючи на те, що моментів для цього було достатньо в обох команд.

2:2 - після перемоги в Києві в першому колі Ворскла відібрала очки у Динамо і в другому матчі, ще більше ускладнивши завдання киян наздогнати в турнірній таблиці Шахтар.

Ворскла — Динамо 2:2

Голи: Турсунов, 15, Ребенок, 34 – Сидорчук, 5, Ярмоленко, 14 (з пенальті)

Ворскла: Непогодов — Сімінін, Пердута, Дитятьєв, Ребенок (Зарічнюк, 82) – Кравченко (Загорулько, 90), Чеснаков — Турсунов, Ткачук, Одарюк (Бартулович, 58) — Кобахідзе

Динамо: Рудько — Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко — Сидорчук, Рибалка, Гармаш — Ярмоленко, Мораєс (Громов, 81), Циганков (Бесєдін, 59)

Попередження: Дитятьєв, Чеснаков, Одарюк, Бартуловіч, Сімінін – Бесєдін

Паралельний поєдинок вийшов набагато менш результативним - Чорноморець і Волинь також зіграли внічию, тільки нульову. Набравши одне очко, одесити продовжують замикати першу шістку в турнірній таблиці чемпіонату України.

Чорноморець — Волинь 0:0

Чорноморець: Боровик — Данченко, Мартиненко, Хочолава, Люлька — Філімонов, Смирнов (Ковалець, 68) — Калитвинцев (Кабаєв, 76), Третьяков (Татарков, 83), Андрієвський — Коркішко

Волинь: Кічак — Задерецький, Мелинишин, Логінов, Шаповал (Дудик, 69) — Герасимюк, Мемешев — Чепелюк, Діденко, Романюк — Петров

Попередження: Хочолава, Калитвинцев — Мелинишин, Романюк

Зоря вдруге в поточному чемпіонаті України програла Дніпру. Матч у Запоріжжі вийшов надзвичайно драматичним за сюжетом: спочатку Дніпро завдяки голам Кочергіна та Лучкевича вирвався вперед, у другому таймі протягом чотирьох хвилин Зоря вирівняла становище, проте все той же Кочергін за десять хвилин до закінчення гри оформив дубль і приніс своїй команді перемогу.

Набравши три очки, Дніпро залишив передостаннє місце в турнірній таблиці, а Зоря, в свою чергу, ще більше відстала від Динамо.

Зоря – Дніпро 2:3

Голи: Безбородько, 57, Караваєв, 61 — Кочергін, 14, 79, Лучкевич, 23

Зоря: Шевченко — Опанасенко, Сіваков, Гречишкін, Соболь — Харатін, Ярмаш (Ліпартія, 25) — Караваєв, Любеновіч (Пауліньо, 81), Петряк – Безбородько (Кулач, 76)

Дніпро: Лунін — Адамюк, Сваток, Лопирьонок, Влад — Лучкевич, Кочергін, Кравченко, Ротань, Луньов (Блізніченко, 61) – Баланюк (Кожушко, 63)

Попередження: Ярмаш, Соболь, Любенович – Сваток, Ротань

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_70
.png_70 Фото:

Нагадаємо, на цьому тижні Дніпро вийшов у півфінал Кубка України, обігравши на своєму полі Ворсклу з мінімальною перевагою.