Україна втратила першого представника у єврокубках — відео

27 липня, 23:35
Ворскла поступилася АІКу в овертаймі (Фото:ФК АІК)

Полтавська Ворскла після перемоги 3:2 над шведським АІКом у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій поступилася стокгольмському клубу у грі-відповіді з рахунком 0:2 та вилетіла з турніру.

У першому таймі Ворскла не поступалася АІКу по грі, але під завісу першого тайму пропустила гол від Мендеса, що дозволило шведській команді почуватися впевненіше.

У другій половині зустрічі команди голів не забивали, тож переможця довелося визначати у овертаймі, де шведський клуб вирвав перемогу завдяки голу Бьорнстрема.

Таким чином, Ворскла стала першим українським клубом, який вилетів з єврокубків.

АІК — Ворскла 2:0
Голи: Мендес, 45+3, Бьорнстрем, 107

Повідомлялося, що Динамо в овертаймі перемогло Фенербахче та вийшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.