Ворскла здобула першу перемогу в Лізі Європи

25 жовтня 2018, 21:54

У третьому турі групового раунду Ліги Європи Ворскла на виїзді здобула першу перемогу в турнірі цього сезону, обігравши азербайджанський Карабах з рахунком 1:0.

Перший тайм залишився за господарями, тоді як гості діяли другим номером, поставивши завдання в першу чергу залишити свої ворота в недоторканності.

Перед самою перервою азербайджанський колектив ледь не відкрив рахунок, коли Рашад Садигов зробив простріл зі штрафного на дальню стійку, ніхто не дотягнувся і м'яч пролетів біля стійки воріт полтавчан.

Тим більш несподіваним стало взяття воріт Ворсклою через три хвилини після перерви. Владислав Кулач зважився на удар здалеку, а голкіпер Карабаху Вагнер зіграв не кращим чином, не зумівши парирувати удар практично по центру.

Відповідь господарів прийшла через п'ять хвилин, коли після пострілу Абдулли Зубіра Богдан Шуст у стрибку витягнув м'яч із дев'ятки власної рамки.

Надалі у Карабаху був лише один реальний момент для взяття воріт, але Ворскла зуміла вистояти й здобула першу перемогу в Лізі Європи цього сезону.