Клуб, що вилетів із Ліги чемпіонів, звільнив тренера

7 березня 2019, 19:49

Рома звільнила наставника команди Еусебіо Ді Франческо після її вильоту з Ліги чемпіонів.

Про це італійський клуб оголосив на своєму офіційному сайті. Тренер йде прямо зараз, не чекаючи завершення цього сезону.

Спеціаліст очолив римську команду влітку 2017-го року. У першій же кампанії його підопічні вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів, чого Ромі не вдавалося зробити 34 роки.

Під керівництвом Ді Франческо італійська команда сенсаційно пройшла Барселону в чвертьфіналі ЛЧ-2018, перемігши вдома 3:0 після поразки 1:4 на виїзді в першому поєдинку.

Напередодні Порту завдяки голу в додатковий час зумів перемогти Рому з рахунком 3:1 і за підсумками двоматчевого протистояння вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

За підсумками 26-ти турів італійської першості римський клуб займає п'яте місце з відставанням у три очки від зони ЛЧ.