І гол Роналду не допоміг. Манчестер Юнайтед сенсаційно програв Янг Бойз на старті Ліги чемпіонів — відео

14 вересня 2021, 22:06

Манчестер Юнайтед з рахунком 1:2 сенсаційно поступився на виїзді швейцарському Янг Бойз у першому турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Примітно, що саме гості відкрили рахунок, коли третім голом після свого повернення до англійського клубу відзначився Кріштіану Роналду — йому асистував Бруну Фернандеш.

На 35-й хвилині Юнайтед залишився в меншості після того, як за грубий фол на Крістофері Мартінсі з поля вилучили Аарона Ван-Біссаку.

Отримавши чисельну перевагу, Янг Бойз не тільки зрівняв рахунок на 66-й хвилині завдяки голу Нгамале, а й вирвав перемогу на 90+5-й хвилині - забив Сібачо.

Наступні матчі в групі Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед проведе проти іспанського Вільярреала та італійської Аталанти.

Янг Бойз — Манчестер Юнайтед 2:1

Голи: Нгамале, 66, Сібачо, 90+5 — Роналду, 13