Японія — Хорватія. Де і коли дивитись матч 1/8 фіналу ЧС-2022

5 грудня 2022, 08:10
Раніше на ЧС-2022 Японія перемогла Німеччину та Іспанію (Фото:REUTERS/Susana Vera)

НВ представляє анонс поєдинку 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі між збірними Японії та Хорватії.

Дивитись онлайн-трансляцію матчу Японія — Хорватія можна тут

Поєдинок Японія — Хорватія відбудеться в Ель-Вакрі 5 грудня на стадіоні Ель-Джануб. Початок гри — о 17:00 за київським часом.

Пряма трансляція матчу буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного, OTT-платформі MEGOGO та на сайті Суспільне Спорт.

Що потрібно знати про збірну Японії перед матчем:

• з 6 очками посіла перше місце у групі E після перемог над Німеччиною (2:1) та Іспанією (2:1), а також поразки від Коста-Рики (0:1);