Збірна Японії забила 14 голів у матчі відбору на ЧC-2022 — відео

30 березня 2021, 22:55

Збірна Японії перемогла Монголію з рахунком 14:0 у матчі азіатського відбору на чемпіонат світу з футболу у 2022 році.

Японія відкрила рахунок уже на 13-й хвилині, а до перерви відправила у ворота суперника ще чотири голи.

На цьому японці не заспокоїлися і в другому таймі забили ще дев’ять голів, три з яких уже в компенсований час.

Цікаво, що це не найбільша перемога Японії в історії. У 1967 році «самураї» перемогли Філіппіни з рахунком 15:0.

Японія здобула п’ять перемог у п’яти матчах кваліфікації і впевнено лідирує у групі F. Монголія з трьома очками посідає останнє місце.

Японія — Монголія 14:0
Голи: Мінаміно, 13, Осако, 23, 55, 90+2, Камада, 26, Хідемаса, 33, Хаш-Ердені Туйя, 39 (авт), Інагакі, 68, 90+3, Дзюн, 73, 79, Кьога, 78, 86, Асано, 90+1

Раніше повідомлялося, що японський футбольний клуб Йокогама продовжив контракт з 53-річним півзахисником Кадзуйосі Міурою, який є одним з найбільш вікових гравців світу.