Зробив асист, забив і став гравцем матчу. Українець Яремчук ударно дебютував у чемпіонаті Португалії - відео

14 серпня 2021, 23:55

Форвард збірної України Роман Яремчук ударно дебютував у чемпіонаті Португалії у складі свого нового клубу лісабонської Бенфіки.

25-річний нападник перший матч у турнірі зіграв у другому турі проти Ароки. Вже на 8-й хвилині поєдинку на Романі сфолив голкіпер гостей Віктор Брага і отримав за це порушення пряму червону картку.

На 38-й хвилині Яремчук відзначився результативною передачею на Джанлуїджі Вальдшмідта, який відкрив рахунок.

Через п’ять хвилин українець забив вже сам, відірвавшись від опікунів і замкнувши простріл з правого флангу від Піцці.

У другому таймі Роман встиг зіграти 12 хвилин, після чого був замінений. Гра так і завершилася з рахунком 2:0. Українського нападника визнали найкращим гравцем матчу.

Раніше Бенфіка перейменувала свій Twitter-акаунт на честь Яремчука після його голу московському Спартаку.

Редактор: Євген Нещерет