Футболіст збірної України забив 20-й гол у сезоні чемпіонату Бельгії - відео

20 травня 2021, 02:25

Футболіст збірної України Роман Яремчук забив 20-й м’яч за Гент у чемпіонаті Бельгії цього сезону.

Нападник зумів забити у ворота Стандарда на 90+4-й хвилині в результаті успішної контратаки його команди в домашній грі.

Яремчук став автором другого голу свого клубу в матчі після того, як перший м'яч забив Йонас Маледе на 7-й хвилині.

Підсумкова перемога з рахунком 2:0 дозволила Генту піднятися на перше місце турніру плей-офф за право зіграти в Лізі Європи наступного сезону.

Крім Яремчука в стартовому складі господарів також вийшов ще один українець Роман Безус, якого замінили на 90-й хвилині. Їх одноклубник-співвітчизник Ігор Пластун вийшов на заміну на 72-й хвилині.

Раніше Яремчук відзначився переможним голом у матчі 3-го туру плей-офф проти того ж Остенде.