Нападник збірної України забив третій гол за бельгійський клуб у кваліфікації Ліги Європи — відео

1 серпня 2019, 20:26

Нападник збірної України Роман Яремчук забив третій м’яч за Гент у кваліфікації Ліги Європи, відзначившись голом у матчі-відповіді другого раунду проти Вііторула.

Саме Яремчук відкрив рахунок у поєдинку на 38-й хвилині, коли скористався плутаниною біля воріт румунської команди та проштовхнув м’яч у сітку.

Вііторул зумів відновити рівновагу на початку другого тайму, а наприкінці години гри із гаком — вийти вперед завдяки дублю Габріела Янчу з пенальті.

У час, що залишився жодна з команд не зуміла відзначитися голом, тому фінальний свисток зафіксував перемогу господарів із рахунком 2:1.

Оскільки в першому матчі Гент переміг на своєму полі Вііторул з результатом 6:3 в тому числі завдяки двом голам Яремчука, в 3-й кваліфайраунд вийшов бельгійський клуб.

У червні в рамках відбору на Євро-2020 у матчі з Сербією нападник забив перший м’яч у складі збірної України.