Яремчук оформив дубль у переможному матчі португальської ліги — відео

25 вересня 2021, 22:28

Український нападник Бенфіки Роман Яремчук забив два голи та допоміг лісабонському клубу перемогти Віторію Гімарайнш з рахунком 3:1 у матчі сьомого туру чемпіонат Португалії.

На 30-й хвилині Яремчук вийшов один на один з голкіпером та ефектно підсік мяч у сітку, відкривши рахунок в матчі.

Минуло 11 хвилин, як українець подвоїв перевагу свого клубу. Цього разу нападник знову вдало обрав позицію, впорався із захисником та голкіпером і відправив мяч у ворота.

У підсумку дубль Яремчука допоміг Бенфіці перемогти 3:1 та закріпитися на першому місці чемпіонату.

Слід зазначити, що це перший дубль Яремчука у складі Бенфіки. Загалом на рахунку українця чотири голи в португальській лізі.

Раніше Роман Яремчук допоміг Бенфіці розгромити Санта-Клару в матчі 5-го туру чемпіонату Португалії.