Яремчук показав Тризуб після того, як врятував Бенфіку від поразки Аяксу в матчі Ліги чемпіонів — відео

24 лютого, 01:00
Після забитого голу Яремчук продемонстрував герб України (Фото:REUTERS/Rodrigo Antunes)

Лісабонська Бенфіка завдяки голу українця Романа Яремчука зіграла внічию 2:2 з амстердамським Аяксом у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Аякс вийшов вперед завдяки голу Тадіча на 18-й хвилині, проте Бенфіка Швидко відігралася. Допоміг лісабонцям зрівняти рахунок футболіст суперника Алле, який відзначився автоголом.

Минуло всього три хвилини як Алле виправив свою помилку та забив уже в правильні ворота, вивівши Аякс вперед.

На 62-й хвилині на поле вийшов український нападник Роман Яремчук, а вже через десять хвилин українець зрівняв рахунок та врятував свою команду від поразки.

Після голу Яремчук зняв ігрову футболку та продемонстрував Тризуб у підтримку України в боротьбі з агресією Росії.

Бенфіка — Аякс 2:2
Голи: Алле, 26 (авт), Яремчук, 72 — Тадич, 18, Алле, 29

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на виїзді зіграв унічию з Атлетіко (1:1).