Українець став героєм матчу чемпіонату Бельгії завдяки двом голам і результативній передачі — відео

18 квітня 2021, 22:17

Провідний нападник Гента та збірної України Роман Яремчук став героєм виїзного поєдинку чемпіонату Бельгії проти Зюлте-Варегем завдяки двом голам і результативному пасу.

Гості відкрили рахунок на 14-й хвилині, коли після передачі Яремчука м’яч забив Кастро-Монтес. Після цього автор результативного пасу сам відзначився голом.

На 40-й хвилині Гент, в основі якого вийшов ще один українець Роман Безус, вже вигравав 3:0 — дубль оформив Кастро-Монтес. На початку другого тайму до розгрому справу довів Нгадьо-Нгаджюі.

Наприкінці години гри з гаком Оджіджа-Офое записав своє ім'я на табло в складі гостей, після чого де Брейн забив шостий м’яч за візитерів.

Після того, як Бруно розмочив рахунок у господарів, дубль оформив Яремчук, який став кращим гравцем матчу за версією авторитетного порталу WhoScored. Господарі змогли забити лише ще один гол — 2:7.

Нещодавно Яремчук не забив пенальті в матчі чемпіонату Бельгії проти Стандарда і став найгіршим гравцем поєдинку за версією популярного порталу WhoScored.