Успішний дебют. Нападник збірної України відзначився голом у першому матчі за нову команду — відео

3 вересня, 12:45
Яремчук успішно дебютував за Брюгге (Фото:ФК Брюгге)

Нападник збірної України Роман Яремчук забив гол у дебютному матчі за бельгійський Брюгге.

Яремчук дебютував за Брюгге у матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії проти Серкль Брюгге, з’явившись на полі на 63-й хвилині при рахунку 2:0 на користь своєї команди.

Уже через чотири хвилини після виходу Яремчука Брюгге забив третій гол на 83-й хвилині відзначився уже сам українець, поставивши крапку у матчі влучним ударом в кут воріт з лінії штрафного майданчика.

Інший український гравець Брюгге Едуард Соболь на полі так і не з’явився.

Брюгге набрав 17 очок та посідає 2-ге місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

Наступний матч Брюгге зіграє 7 вересня, коли в рамках Ліги чемпіонів на своєму полі зустрінеться з леверкузенським Байєром.

Яремчук став гравцем Брюгге 30 серпня, перейшовши з португальської Бенфіки.