Ярмоленко гольовим пасом допоміг своєму клубу перемогти в матчі англійської Прем'єр-ліги — відео

19 січня 2021, 22:00

Український нападник Вест Хема Андрій Ярмоленко гольовим пасом допоміг своєму клубу перемогти Вест Бромвіч у матчі 18 туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

Вест Хем відкрив рахунок наприкінці першого тайму завдяки влучному удару Джеррода Боуена, але в дебюті другої половини зустрічі гостям вдалося відігратися завдяки Матеусу Перейрі.

На 62-й хвилині на полі з’явився Ярмоленко, а вже через чотири хвилини українець віддав результативну передачу на Майкла Антоніо, який вивів Вест Хем вперед.

Лондонцям вдалося втримати перемогу 2:1, яка дозволила їм піднятися на сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ.

Вест Хем — Вест Бромвіч 2:1
Голи: Боуен, 45+1, Антоніо, 66 — Перейра, 51

Огляд матчу

У попередньому своєму матчі в АПЛ Вест Хем переміг Бернлі (1:0), а Андрій Ярмоленко з’явився на полі на 82-й хвилині.