Ярмоленко забив два голи і віддав два результативних паси в переможному матчі Кубка англійської Ліги — відео

22 вересня 2020, 23:46

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко відзначився двома голами та двома результативними передачами в матчі 1/16 фіналу Кубка англійської Ліги проти Халл Сіті.

На 18-й хвилині рахунок відкрив Снодграсс, після чого наприкінці першого тайму Аллє подвоїв перевагу Вест Хема — в обох випадках їм асистував українець.

На 56-му оберті секундної стрілки прийшла черга забивати Ярмоленку, який точним ударом з пенальті забив свій перший м’яч у сезоні.

Халл Сіті скоротив відставання в рахунку на 70-й хвилині, проте Аллє в компенсований час забив свій другий гол у матчі та відновив статус-кво.

Останнє слово залишилося за Ярмоленком, який за прикладом партнера також оформив дубль, відзначившись після передачі Феліпе Андерсона.

Минулими вихідними Вест Хем програв на виїзді Арсеналу 1:2 у 2-му турі англійської Прем'єр-ліги. Українець вийшов на заміну за нічийного результату 1:1 на 83-й хвилині.