Ефектно перекинув воротаря. Ярмоленко голом допоміг своєму клубу пройти у наступний раунд Кубка Англії — відео

23 січня 2021, 18:51

Український нападник Вест Хема Андрій Ярмоленко відзначився голом у матчі 1/16 фіналу Кубка Англії проти Донкастера і допоміг своєму клубу вийти у наступний раунд турніру.

Ярмоленко вийшов у стартовому складі і забив гол на 32-й хвилині зробивши рахунок 2:0.

Українець отримав пас від Саїда Бенрахма та ефектно перекинув голкіпера.

У другому таймі Вест Хем забив ще два голи та переміг 4:0, а Ярмоленко відіграв увесь матч без заміни.

Лондонський клуб вийшов у наступний раунд Кубка Англії, де зіграє з переможцем пари Манчестер Юнайтед — Ліверпуль.

Раніше Андрій Ярмоленко гольовим пасом допоміг своєму клубу перемогти Вест Бромвіч (2:1) у матчі 18 туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).