Ярмоленко забив Челсі та приніс Вест Хему драматичну перемогу в англійській Прем'єр-лізі - відео

2 липня 2020, 00:39

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко забив переможний гол у ворота Челсі в матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

Команда українця, який почав гру в запасі, пропустила м’яч на 41-й хвилині, коли колишній півзахисник Шахтаря Вілліан реалізував пенальті.

Але наприкінці першого тайму Вест Хему вдалося зрівняти рахунок. Це Соучек переправив снаряд у сітку після подачі кутового й зіткнення воротаря суперника Кепи з партнером.

Після перерви пройшло шість хвилин, як господарі вийшли вперед. У Боуена пройшов простріл з флангу, який замкнув Антоніо.

Челсі зумів зрівняти рахунок на 72-му оберті секундної стрілки. Той же Вілліан ефектно виконав штрафний ударом від стійки.

Такий розвиток подій змусив тренера Вест Хема Девіда Мойеса випустити на заміну Ярмоленка на 77-й хвилині, який і допоміг Вест Хему вирвати перемогу, скориставшись передачею Антоніо під час контратаки.

Серед інших результатів виділяється поразка третього в таблиці Лестера в гостях від Евертона, а також розгром Норвіча Арсеналом.

УЄФА

Напередодні в цьому ж турі Манчестер Юнайтед з рахунком 3:0 переміг на виїзді Брайтон і скоротив відставання від Челсі до двох очок.