Ярмоленко забив гол у другому матчі поспіль за Вест Хем — відео

28 вересня 2019, 19:04

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відзначився голом у другому поєдинку поспіль за Вест Хем в рамках англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

Лондонська команда завдала візит Борнмуту в сьомому турі АПЛ і повела в рахунку завдяки результативному удару українця на 10-й хвилині.

Півзахисник розвинув атаку гостей, після чого отримав передачу в чужій штрафній і ударом з розвороту вразив ворота суперника. Це вже третій гол Ярмоленка в шести матчах АПЛ цього сезону.

Борнмут зумів не тільки відігратися після голу Джошуа Кінга, але й вийти вперед на початку другого тайму завдяки забитому Каллумом Вілсоном м’ячу.

І все ж Вест Хем не дозволив господарям здобути три очки, оскільки домігся нічиєї на 74-й хвилині - відзначився Аарон Кресвелл — 2:2. У цьому епізоді українець відзначився передголевим пасом.

У минулому турі гол Ярмоленка допоміг його клубу перемогти Манчестер Юнайтед із рахунком 2:0. Пізніше АПЛ визнала українця кращим гравцем матчу.