І відзначився асистом. Ярмоленко забив дебютний гол за свій новий клуб — відео

10 вересня, 19:49
Ярмоленко підписав із Аль-Айном контракт на один сезон (Фото:ФК Аль-Айн)

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко забив дебютний гол за свій новий клуб Аль-Айн із ОАЕ.

32-річний футболіст засмутив Аль-Дафру в матчі 2-го туру чемпіонату країни. На 35-й хвилині Андрій вдало зіграв на підборі у карному майданчику суперника і відправив м’яч у ворота.

Ярмоленко зробив рахунок у поєдинку 3:0 на користь своєї команди. На 89-й хвилині українець записав до свого активу ще й результативну передачу.

Сама зустріч завершилася розгромною перемогою Аль-Айна з рахунком 7:0. Команда, яку тренує українець Сергій Ребров, набрала чотири очки та піднялася на третє місце у турнірній таблиці.

Ярмоленко став гравцем Аль-Айну 13 липня, підписавши з еміратським клубом контракт на сезон 2022/23.

До цього Андрій виступав за лондонський Вест Гем, який наприкінці травня оголосив про розставання з українцем.

Редактор: Євген Нещерет