Ярмоленко відзначився голом та асистом у матчі за молодіжну команду Вест Гема — відео

3 травня, 14:34
Андрій Ярмоленко вийшов у старті за молодіжку Вест Гема (Фото:REUTERS/Sarah Meyssonnier)

Український нападник Андрій Ярмоленко допоміг Вест Гему U23 перемогти Дербі Каунті з рахунком 5:0 у матчі молодіжної англійської Прем'єр-ліги.

Ярмоленко вийшов у стартовому складі, а на 28-й хвилині він відзначився голом, зробивши рахунок 3:0. Андрій ефектно обіграв голкіпера та закотив м’яч у порожні ворота.

На 60-й хвилині українець взяв участьу гольовій атаці віддавши результативний пас на Сонні Перкінса, який продовжив розгром суперника.

На 69-й хвилині Ярмоленка було замінено, а Вест Гем у підсумку здобув перемогу з рахунком 5:0.

Слід зазначити, що у молодіжній англійській Прем'єр-лізі Вест Гем посідає друге місце, відставши від лідера Манчестер Сіті на шість очок.

Раніше Андрій Ярмоленко заявив, що, швидше за все, влітку покине лондонський клуб.