Подарував футболку фанату з прапором України. Ярмоленко драматичним голом вивів Вест Гем у чвертьфінал Ліги Європи — відео

18 березня, 02:54
Ярмоленко подарував свою футболку фанату з українським прапором (Фото:REUTERS/Tony Obrien)

Український футболіст Андрій Ярмоленко своїм голом приніс драматичну перемогу Вест Гему в матчі-відповіді Ліги Європи над Севільєю та вивів англійський клуб до чвертьфіналу.

Після поразки з результатом 0:1 у першій грі 1/8 фіналу в Іспанії лондонській команді потрібна була перемога щонайменше в два м’ячі на своєму полі.

Господарі поля відкрили рахунок на 39-й хвилині, коли Томаш Соучек відгукнувся на навіс Майкла Антоніо та головою точно пробив у сітку.

Ярмоленко вийшов на заміну за три хвилини до кінця основного часу, який більше не приніс голів, тому команди зіграли додаткові півгодини гри.

На 112-й хвилині український нападник успішно зіграв на добиванні та вивів клуб в наступний раунд — 2:0. Після поєдинку він подарував свою футболку фанату з українським прапором.

REUTERS/Tony Obrien

В іншому матчі чвертьфіналістом стала Аталанта Руслана Маліновського. Український півзахисник вийшов в основному складі італійського клубу, його замінили на 65-й хвилині.

До чвертьфіналу Ліги Європи вийшли: Вест Гем, Аталанта, Барселона, Айнтрахт, Ліон, Айнтрахт, Брага, РБ Лейпциг.

13 березня Ярмоленко став одним із героїв зустрічі проти Астон Вілли в 29 турі англійської Прем'єр-ліги, забивши переможний м’яч — 2:1.