Вперше за 1534 дні. Ярмоленко відзначився голом у матчі Ліги Європи — відео

25 листопада 2021, 21:17
Ярмоленко виступає за лондонський клуб із літа 2018 року (Фото:ФК Вест Хем)

Вінгер Вест Хема Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у матчі групового етапу Ліги Європи проти віденського Рапіда.

Ярмоленко вийшов у стартовому складі, а на 40-й хвилині українець на дальній штанзі головою замкнув навіс Ніколи Влашича.

У компенсований до першого тайму час колишній капітан Динамо заробив пенальті, який реалізував ветеран Вест Хема Марк Нобл.

Вест Хем здобув перемогу з рахунком 2:0 і достроково став володарем путівки до 1/8 фіналу Ліги Європи від групи H.

Для Ярмоленка гол у матчі з Рапідом став лише другим у єврокубках після відходу з Динамо та першим з 13 вересня 2017 року, коли лідер збірної України у складі Борусії Д відзначився у матчі з Тоттенхемом у груповому етапі Ліги чемпіонів.

Загалом у єврокубках Ярмоленко провів 90 матчів, у яких забив 21 гол та віддав 20 результативних передач.

Раніше Андрій Ярмоленко повторив досягнення легендарного Андрія Шевченка у складі збірної України з футболу — він усьоме в кар'єрі став найкращим бомбардиром року у національній команді.

Редактор: Іван Мартинов