Ексфорвард збірної України вдарив ногою лежачого суперника під час матчу — відео

17 лютого 2020, 09:45

Колишній форвард збірної України Євген Селезньов, який нині виступає за Бурсаспор, під час матчу чемпіонату Туреччини вдарив лежачого суперника.

Таким вчинком 34-річний нападник відзначився у зустрічі другого за силою дивізіону країни з Аданадемірспором.

На 22-й хвилині гри українець ногою навмисно вдарив суперника, який опинився на газоні після боротьби з ним. Дії футболіста цілком тягнули на червону картку, проте арбітр показав йому лише попередження.

Цікаво, що на 36-й хвилині Селезньов зробив рахунок у матчі 2:0. Він реалізував 11-метровий удар.

Перемога дозволила Бурсаспору вийти на друге місце у другому за силою турецькому дивізіоні. Від лідируючого Хатаяспора команда відстає на три очки.

Селезньов є вихованцем донецького футболу. У складі збірної України він зіграв 58 матчів і забив 11 м’ячів.

Раніше повідомлялося, що Селезньов забив гол у четвертому матчі поспіль.

Редактор: Євген Нещерет