Збірна Франції обіграла Німеччину в дебютному матчі на Євро-2020

15 червня 2021, 23:54

Збірна Франції з рахунком 1:0 обіграла команду Німеччини в матчі першого туру групового раунду чемпіонату Європи-2020 з футболу.

Німці з початку зустрічі заволоділи м’ячем, але цю перевагу вони ніяк не могли втілити в небезпеку біля воріт Уго Льоріса.

Французи ж, потурбувавши Мануеля Нойера після ударів Кіліана Мбаппе і Поля Погба, забили.

На 20-й хвилині Лукас Ернандес прострілив з правого флангу, Матс Хуммельс спробував м’яч вибити, але зробив це невдало, відправивши сферу у власні ворота.

Зрівняти рахунок до перерви міг Ілкай Гюндоган, але він з вигідної позиції пробив повз ворота.

Після перерви найреальніший шанс забити у німців не використав Лерой Сане, який послав м’яч над поперечиною, коли пробивав з кількох метрів.

Французи забили ще двічі, але обидва голи були скасовані через офсайд у Мбаппе. Втім, і без них французи довели справу до підсумкової перемоги.

Франція — Німеччина 1:0
Гол: Хуммельс, 20 (автогол)

В іншому матчі групи F збірна Португалії розгромила Угорщину.

Редактор: Євген Нещерет