Англія відправила Німеччину додому і вийшла у чвертьфінал Євро-2020

29 червня 2021, 20:50

Збірна Англії з рахунком 2:0 перемогла Німеччину в 1/8 фіналу Євро-2020 і вийшла в чвертьфінал.

Дебют гри залишився за німецькою командою, але перший по-справжньому гострий момент мали господарі, однак Нойер парирував удар Стерлінга з дальньої дистанції.

Німеччина відповіла своїм шансом забити на 32-й хвилині, коли Хаверц вивів Вернера практично один на один із воротарем суперника, але форвард не зумів переграти Пікфорда.

Наприкінці першого тайму Англія ледь не відкрила рахунок. Це Кейн опинився один перед голкіпером німців, але занадто далеко відпустив м’яч.

Відразу після перерви забити могла Німеччина, коли потужно пробивав Хаверц, але Пікфорд витягнув снаряд з-під поперечини.

І все ж, рахунок відкрила саме Англія. Стерлінг почав атаку і сам же її завершив, замкнувши простріл Шоу з лівого флангу.

На 86-й хвилині Шоу перехопив м’яч в центрі поля, віддав на Гріліша, той прострілив у штрафну, а Кейн головою встановив остаточний результат.

У чвертьфіналі Англія зіграє з переможцем пари Швеція — Україна.

Англія — Німеччина 2:0

Голи: Стерлінг, 75, Кейн, 86