Збірна Англії з перемоги над Хорватією почала боротьбу на Євро-2020

13 червня 2021, 17:54

Збірна Англії виграла в команди Хорватії з рахунком 1:0 в матчі першого туру групового раунду чемпіонату Європи-2020 з футболу.

«Родоначальники» могли відкрити рахунок вже на 6-й хвилині, але Фоден влучив у стійку, намагаючись закрутити м’яч у дальній кут ударом з меж штрафного майданчика.

Проте після стартової активності «леви» збавили оберти і гра перейшла в спокійне русло без особливих моментів.

Збірна Англії добилася свого на 57-й хвилині, коли Філліпс вивів Стерлінга на побачення з Ліваковічем, і Рахім пробив воротаря суперника.

Під кінець години гри з гаком підопічні Саутгейта могли подвоїти свою перевагу: Маунт прострілив у штрафну, де на дальній стійці м’яч дістався Кейну, але той пробив вище воріт.

Збірна Хорватії могла покарати опонентів за невикористаний шанс, проте сама не змогла реалізувати свій момент, який був у Ребіча.

У підсумку «леви» втримали свою перевагу й здобули перемогу з мінімальним результатом.

Англія — Хорватія 1:0

Гол: Стерлінг, 57

УСІ НОВИНИ ПРО ЄВРО 2020 ЧИТАЙТЕ У СПЕЦТЕМІ НВ.