Шотландія несподівано відібрала очки в Англії на Євро-2020 — відео

18 червня 2021, 23:53

Збірні Англії та Шотландії зіграли внічию 0:0 у матчі другого туру групового раунду Євро-2020.

Англійці могли відкривати рахунок уже на 12-й хвилині, але після удару Стоунза головою шотландців врятувала стійка. Уже через кілька хвилин забивати міг Маунт, однак з близької відстані не влучив у ворота.

Шотландія гідно виглядала на тлі іменитого суперника і в середині першого тайму могла виходити вперед, якби не чудовий сейв Пікфорда після удару О’Доннел.

У другому таймі шотландці також не відсиджувалися у глухій обороні і час від часу створювали моменти. Зокрема, в одному з епізодів міг забивати Дайкс, але голкіпера підстрахував Джеймс, який головою виніс мяч після удару нападника.

У підсумку шотландці довели матч до закономірної нічиєї та набрали перше очко на Євро.

Англія — Шотландія 0:0