Може більше не зіграти на Євро-2020. Травмований на матчі проти Швеції Бєсєдін повертається до Києва на обстеження

30 червня 2021, 11:23

Нападаючий збірної України Артем Бєсєдін, який отримав травму під час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 проти Швеції, повертається на обстеження до Києва.

Про це повідомив асистент головного тренера Олександр Шовковський.

«Ми не зможемо більше розраховувати на допомогу в наступних матчах на Артема Бєсєдіна, хіба що на його підтримку, але і вона буде для нас додатковим стимулом. Він вимушено залишає розташування команди і повертається до Києва, щоб пройти повне обстеження», — написав Шовковський в своєму Facebook.

Він також опублікував відео з матчу, де Бєсєдін отримує травму.

У додатковий час Артем Бєсєдін після грубого фолу шведа Даніельссона не зміг продовжити гру через травму і був замінений. Український форвард покинув поле, накульгуючи, за допомогою лікарів.

На поле його замінив Артем Довбик, який і забив переможний для української збірної гол.

В 1/8 фіналу Чемпіонату Європи Україна сенсаційно обіграла збірну Швеції (2: 1).

У чвертьфінал України вивів дебютний гол нападника Артема Довбика на останніх хвилинах другого екстратайму.

Улюбленець вболівальників Артем Довбик: як перспективний нападник потрапив до збірної

Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня в ¼ фіналу Євро-2020. Матч відбудеться в Римі (Італія) на стадіоні Олімпіко.