Португалія склала повноваження чемпіона після поразки від Бельгії на Євро-2020

27 червня 2021, 23:54

Збірна Бельгії з рахунком 1:0 переграла на Євро-2020 Португалію, в результаті чого остання склала повноваження чемпіона континенту.

Вже на 6-й хвилині відкрити рахунок могли піренейці, коли в штрафну суперника увірвався Жота та пробив повз дальню стійку.

Бельгія вперше по-справжньому змогла загрожувати воротам опонентів під кінець півгодини гри з гаком — це Меньє пробив з-за меж штрафного майданчика і ледь не потрапив у дальню дев’ятку.

І все ж, саме «Червоні Дияволи» відкрили рахунок на 42-й хвилині, коли Торган Азар пробив з-за меж штрафної і поцілив точно в кут чужих воріт.

Португалія відповіла вже на початку другому таймі, але Жота пробив вище воріт з 11 метрів, після чого невдало головою пробив Феліш.

Пізніше ще більш вигідний момент створив Геррейру, проте після його пострілу снаряд влучив у стійку воріт.

І все ж, Бельгія втримала перемогу та зіграє в чвертьфіналі проти Італії.

Бельгія — Португалія 1:0

Гол: Т. Азар, 42

Раніше збірна Чехії з рахунком 2:0 сенсаційно перемогла команду Нідерландів і вийшла в чвертьфінал Євро-2020.