Італія і Австрія в додатковий час вирішили долю другого чвертьфіналіста Євро-2020

27 червня 2021, 00:32

Збірна Італії з рахунком 2:1 у додатковий час перемогла Австрію і стала учасником чвертьфіналу чемпіонату Європи-2020 з футболу.

Австрійці з перших хвилин застосували високий пресинг, але на 17-й хвилині «Скуадра Адзурра» зуміла створити момент, коли удар Барелли парирував воротар суперника.

Наприкінці півгодини гри забити вже міг Іммобіле, який завдав несподіваного удару з 20-ти метрів і ледь не влучив у дев’ятку, проте м’яч потрапив у хрестовину.

Пізніше ще один момент був у Спінаццоли, після чого на початку другого тайму у ворота Італії ледь не забив Алаба, пробивши вище воріт зі штрафного.

На цьому Австрія не заспокоїлася, і спершу ледь не забив Забітцер, а потім голом відзначився Арнаутовіч, але арбітр відмінив взяття воріт після перегляду відеоповтору.

Командам не вдалося забити в основний час, тому гра перейшла в додаткові екстратайми. Врешті-решт, свого зуміла досягти Італія, в якої голи забивали гравці, які вийшли на заміну.

Спершу на 95 хвилині після передачі Спінаццоли відзначився К'єза, а потім своє ім'я на табло записав Пессіна, якому асистував Ачербі.

Австрійці спробували відігратися, але їм вдалося забити лише один м’яч, автором якого став Калайджич після навісу Шауба.

У чвертьфіналі збірна Італії зіграє з переможцем матчу Бельгія — Португалія, який відбудеться 27 червня.

Італія — Австрія 2:1

Голи: К'єза, 95, Пессіна, 105 — Калайджич, 114

Раніше першим чвертьфіналістом Євро-2020 стала збірна Данії, яка розгромила Уельс з рахунком 4:0.