Визначився перший учасник плей-офф Євро-2020 — відео

16 червня 2021, 23:51

Збірна Італії перемогла Швейцарію з рахунком 3:0 у матчі другого туру групового етапу Євро-2020 та першою вийшла у 1/8 фіналу турніру.

Італія прогнозовано захопила ініціативу в матчі та відкрила рахунок уже на 26-й хвилині, коли Локателлі замкнув простріл Берарді.

На 52-й хвилині Локателлі забив уже з дальньої дистанції, оформивши дубль, а крапку наприкінці матчу поставив Іммобіле.

Таким чином, Італія розгромила Швейцарію з рахунком 3:0 та стала першим учасником раунду плей-офф, де може перетнутися зі збірною України, оскільки переможець групи А в 1/8 фіналу зіграє проти другого місця у квартеті С, де виступають «синьо-жовті».

Італія — Швейцарія 3:0
Голи: Локателлі, 26, 52, Іммобіле, 89

У іншому матчі групи А Уельс обіграв Туреччину (2:0) та зробив великий крок до виходу у наступний раунд.