УЄФА опублікував календар Євро-2020 у 2021 році

13 листопада 2020, 01:40

Євро-2020 пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року після рішення Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) про його перенесення через пандемію коронавірусу.

Як зазначає офіційний сайт організації, у всіх 12 приймаючих містах відбудуться ті матчі, які планувалося там провести спочатку.

Група А (Рим/Баку): Туреччина, Італія (господарі), Уельс, Швейцарія

Відео дня

Група B (Копенгаген/Санкт-Петербург): Данія (господарі), Фінляндія, Бельгія, Росія (господарі)

Група C (Амстердам/Бухарест): Нідерланди (господарі), Україна, Австрія, Північна Македонія

Група D (Лондон/Глазго): Англія (господарі), Хорватія, Шотландія, Чехія

Група E (Більбао/Дублін): Іспанія (господарі), Швеція, Польща, Словаччина

Група F (Мюнхен/Будапешт): Угорщина, Португалія (господарі), Франція, Німеччина (господарі)

Груповий етап

П’ятниця 11 червня (час — київський)

Група A: Туреччина — Італія (22.00, Рим)

Субота 12 червня

Група А: Уельс — Швейцарія (16:00, Баку)

Група B: Данія — Фінляндія (19:00, Копенгаген)

Група B: Бельгія — Росія (22.00, Санкт-Петербург)

Неділя 13 червня

Група D: Англія — Хорватія (16:00, Лондон)

Група C: Австрія — Північна Македонія (19:00, Бухарест)

Група C: Нідерланди — Україна (22.00, Амстердам)

Понеділок 14 червня

Група D: Шотландія — Чехія (16:00, Глазго)

Група E: Польща — Словаччина (19:00, Дублін)

Група E: Іспанія — Швеція (22.00, Більбао)

Вівторок 15 червня

Група F: Угорщина — Португалія (19:00, Будапешт)

Група F: Франція — Німеччина (22.00, Мюнхен)

Середа 16 червня

Група B: Фінляндія — Росія (16:00, Санкт-Петербург)

Група А: Туреччина — Уельс (19:00, Баку)

Група A: Італія — Швейцарія (22.00, Рим)

Четвер 17 червня

Група C: Україна — Північна Македонія (16:00, Бухарест)

Група B: Данія — Бельгія (19:00, Копенгаген)

Група C: Нідерланди — Австрія (22.00, Амстердам)

П’ятниця 18 червня

Група E: Швеція — Словаччина (16:00, Дублін)

Група D: Хорватія — Чехія (19:00, Глазго)

Група D: Англія — Шотландія (22.00, Лондон)

Субота 19 червня

Група F: Угорщина — Франція (16:00, Будапешт)

Група F: Португалія — Німеччина (19:00, Мюнхен)

Група E: Іспанія — Польща (22.00, Більбао)

Неділя 20 червня

Група А: Італія — Уельс (19:00, Рим)

Група A: Швейцарія — Туреччина (19:00, Баку)

21 червня

Група C: Північна Македонія — Нідерланди (19:00, Амстердам)

Група C: Україна — Австрія (19:00, Бухарест)

Група B: Росія — Данія (22.00, Копенгаген)

Група B: Фінляндія — Бельгія (22.00, Санкт-Петербург)

Вівторок 22 червня

Група D: Чехія — Англія (22.00, Лондон)

Група D: Хорватія — Шотландія (22.00, Глазго)

Середа 23 червня

Група E: Словаччина — Іспанія (19:00, Більбао)

Група E: Швеція — Польща (19:00, Дублін)

Група F: Німеччина — Угорщина (22.00, Мюнхен)

Група F: Португалія — Франція (22.00, Будапешт)

З груп виходять по дві кращі збірні плюс чотири кращі команди, що зайняли третє місце.

1/8 фіналу

Субота 26 червня

1. 2А — 2 В (19:00, Амстердам)

2. 1А — 2С (22.00, Лондон)

Неділя 27 червня

3: 1C — 3D/E/F (19:00, Будапешт)

4: 1B — 3A/D/E/F (22.00, Більбао)

Неділя 28 червня

5: 2D — 2E (19:00, Копенгаген)

6: 1 °F — 3A/B/C (22.00, Бухарест)

Вівторок 29 червня

7: 1D — 2 °F (18:00, Дублін)

8: 1E — 3A/B/C/D (22.00, Глазго)

Чвертьфінал

П’ятниця 2 липня

Ч1: Переможець 6 — Переможець 5 (19:00, Санкт-Петербург)

Ч2: Переможець 4 — Переможець 2 (22.00, Мюнхен)

Субота 3 липня

Ч3: Переможець 3 — Переможець 1 (19:00, Баку)

Ч4: Переможець 8 — Переможець 7 (22.00, Рим)

Півфінал

Вівторок 6 липня

П1: Переможець Ч2 — переможець Ч1 (22.00, Лондон)

Середа 7 липня

П2: Переможець Ч4 — Переможець Ч3 (22.00, Лондон)

Фінал

Неділя 11 липня

П1 — П2 (22.00, Лондон)

НВ

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт
Розсилка останніх новин в світі спорту
Щочетверга

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X