Чехія сенсаційно обіграла Нідерланди і вийшла до ¼ фіналу Євро-2020 — відео

27 червня 2021, 20:53

Збірна Чехії з рахунком 2:0 сенсаційно перемогла команду Нідерландів і вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2020 з футболу.

Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі. Чехи, незважаючи на статус аутсайдера зустрічі, гідно протистояли фавориту і пішли на перерву за нічийного рахунку.

У дебюті другого тайму трапився епізод, який, мабуть, визначив результат зустрічі. Матейс де Лігт отримав пряму червону картку за гру рукою, не давши супернику вийти на побачення з Мартіном Стекеленбургом.

Чехи чисельною перевагою скористалися сповна. Спочатку Томаш Холеш відкрив рахунок ударом головою. А потім Патрік Шик ударом у дотик метрів з шести замкнув передачу партнера, встановивши тим самим підсумковий рахунок матчу.

Нідерланди — Чехія 0:2
Голи: Холеш, 68, Шик, 80
Вилучення: де Лігт, 55 (Нідерланди)

Напередодні першими чвертьфіналістами Євро-2020 стали команди Данії та Італії. Перша розгромила Уельс, а друга в додатковий час обіграла Австрію.

Редактор: Євген Нещерет