Фото після перемоги збірної. Сини Шевченка підтримали Україну в матчі зі Швецією на стадіоні в Глазго

30 червня 2021, 09:54

Сини головного тренера збірної України Андрія Шевченка приїхали в Глазго, щоб підтримати українських футболістів в матчі зі Швецією в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи-2020.

Фото з трибуни після сенсаційної перемоги української збірної опублікувала дружина Шевченка Крістен Пазік.

15-річний Крістіан і 16-річний Джордан разом з іншими фанами тримають прапор України.

«Вітаємо всіх гравців, тренерів і команду збірної України! Ніколи не здавайтеся!!!», — написала Пазік в своєму Instagram.

В 1/8 фіналу Чемпіонату Європи Україна сенсаційно обіграла збірну Швеції (2: 1).

У чвертьфінал Україну вивів дебютний гол нападника Артема Довбика на останніх хвилинах другого екстратайму.

Улюбленець вболівальників Артем Довбик: як перспективний нападник потрапив до збірної

Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня в ¼ фіналу Євро-2020. Матч відбудеться в Римі (Італія) на стадіоні Олімпіко.