Історичне повернення Шотландії. Стали відомі всі учасники Євро-2020 з футболу — відео

13 листопада 2020, 01:21

Збірні Угорщини, Словаччини та Шотландії за підсумками фінальних стикових матчів відбору стали останніми учасниками чемпіонату Європи-2020, який відбудеться влітку 2021 року.

Команда Угорщини драматично обіграла у фінальному стиковому матчі Ісландію з рахунком 2:1. Програючи 0:1 з 11-ї хвилини голи Него на 88-й та Собослаі на 90+2-й хвилинах принесли їй путівку на Євро-2020.

В іншому поєдинку Словаччина вигравала 1:0 в Північної Ірландії після 17-ї хвилини завдяки голу Куцки. Після того, як на 87-му оберті секундної стрілки Шкріняр забив у свої ворота, Дюріш у додатковий час приніс словакам путівку на турнір — 2:1.

Зрівняти рахунок наприкінці свого матчу проти Шотландії, яку на 52-й хвилині вперед вивів Крісті, зуміла й Сербія — на 90-й хвилині відзначився Йовіч.

І все ж, в серії пенальті сильнішими виявилися гості - вирішальний промах у господарів зробив Мітровіч. Тим самим Шотландія вперше з ЧС-1998 вийшла на великий турнір. На чемпіонатах Європи команда й зовсім не виступала з 1996 року.

Угорщина — Ісландія 2:1
Голи: Него, 88, Собослаі, 90+2 — Сігурдссон, 11

Північна Ірландія — Словаччина 1:2
Голи: Шкріняр, 88 (автогол) — Куцка, 17, Дюріш, 110

Сербія — Шотландія 1:1 (4:5 — по пенальті)

Група F: Німеччина, Португалія, Франція, Угорщина

Раніше збірна Північної Македонії з рахунком 1:0 перемогла на виїзді команду Грузії та стала останнім суперником України на Євро-2020.