Динамо розгромило Ювентус і вийшло в 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА - відео

20 лютого 2019, 17:38

Київське Динамо розгромило туринський Ювентус з рахунком 3:0 і вийшло у 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА.

Динамівці відкрили рахунок уже на 6-й хвилині. Артур Ващишин добив м'яч у ворота після сейву голкіпера.

На 70-й хвилині Сергій Булеца розхитав захисника та пробив у кут воріт, подвоївши перевагу.

За 5 хвилин до завершення основного часу Денис Попов ударом головою після розіграшу кутового зробив рахунок розгромним.

Жеребкування 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА відбудется в п'ятницю, 22 лютого. Серед потенційних суперників Динамо - Барселона, Реал, Атлетіко, Аякс, Манчестер Юнайтед, Ліверпуль, Хоффенхайм і Порту.

Динамо U-19 - Ювентус U-19 - 3:0
Голи: Ващишин, 6, Булеца, 69, Попов, 85

Динамо: Нещерет - Попов, Вівчаренко, Скорко, Сирота, Булеца (Надольский, 82), Ващишин (Михайленко, 86), Білошевській, Цітаішвілі (Волошин, 90), Шулянській (Ванат, 86), Ісаєнко

Ювентус: Лорія - Морроне, Роса (Леоне, 67), Андзолін (Франкофорте, 83), Портанова, Капелліні (Гоцці, 83), Ніколуссі-Кавілья, Макун, Фаджолі (Пінеллі, 46), Пабло Морено, Петреллі (Маркович, 59)

Попередження: Вівчаренко - Капелліні

Огляд матчу

Завтра, 21 лютого, київське Динамо зустрінеться з грецьким Олімпіакосом в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. У першому матчі в Греції київський клуб зіграв унічию 2:2.