Сенсаційний виліт. Дубль Роналду не допоміг Ювентусу вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів — відео

8 серпня 2020, 00:05

Ювентус обіграв Ліон у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 2:1, але вилетів з турніру, поступившись за сумою двох ігор за рахунок виїзного голу.

Рахунок у матчі був відкритий на 12-й хвилині. Мемфіс Депай реалізував досить спірний пенальті і вивів гостей вперед, всерйоз ускладнивши супернику завдання по виходу до чвертьфіналу.

Господарі змогли відігратися на 43-й хвилині. Арбітр зустрічі Фелікс Цвайер призначив ще один 11-метровий удар — на цей раз у ворота гостей. Кріштіану Роналду ударом з пенальті переграв голкіпера гостей Антоні Лопеша.

На 60-й хвилині Роналду зробив дубль. Португальцю вдався точний удар у дев’ятку метрів з 23-х. Лопеш врятувати гостей не зміг.

У час, що залишився, Ювентус володів ініціативою, але забити третій м’яч так і не зміг. Найближче до цього був Роналду, але його удар головою після навісу з кутового прийшовся трохи вище воріт.

Ювентус — Ліон 2:1 (перший матч 0:1)
Голи: Роналду, 43 (пен), 60 — Депай, 12 (з пенальті)

Ювентус: Щенсни — Куадрадо (Роналду, 70), Бонуччі, де Лігт, Алекс Сандро — Бентанкур, П’яніч (Ремсі, 61), Рабьо — Бернардескі (Дібала, 71, Олів'єрі, 84), Ігуаїн, Роналду

Ліон: Лопеш — Денайер (Андерсен, 61), Марсело, Марсал — Бруну — Дюбуа (Тете, 90+1), Какере, Ауар (Мендес, 90+1), Корне — Екамбі (Рейн-Аделаїд, 67), Депай (Дембеле, 67)

Попереджені: Куадрадо, Бентанкур — Ауар, Дюбуа, Депай, Лопеш, Корне, Какере, Марсал

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів Ліон зіграє з Манчестер Сіті, який в паралельному матчі обіграв Реал.

Редактор: Євген Нещерет