Криза затягується. Ювентус втратив перемогу над Міланом у центральному матчі 4-го туру італійської Серії А — відео

19 вересня 2021, 23:40

Туринський Ювентус з рахунком 1:1 зіграв внічию з Міланом у центральному матчі 4-го туру італійської Серії А.

Перший гол у грі було забито вже на 4-й хвилині. Пауло Дібала вивів Альваро Морату на побачення з голкіпером гостей Майком Меньяном, і форвард господарів без проблем того переграв.

До перерви «стара синьйора» мала ще кілька моментів, щоб забити, але реалізувати їх не змогла.

Мілан зміг відігратися на 76-й хвилині. Анте Ребич ударом головою замкнув навіс із кутового від Сандро Тоналі. Таким чином, Ювентус продовжує йти без перемог у новому чемпіонаті.

В інших матчах дня Лаціо зіграв внічию з Кальярі, а Рома сенсаційно програла Вероні. По три очка змогли взяти Сампдорія і Спеція українця Віктора Коваленка, який на поле у складі своєї команди так і не вийшов.

Верона — Рома 3:2
Голи: Барак, 49, Капрарі, 54, Фараоні, 63 — Пеллегріні, 3, Іліч, 58 (автогол)

Венеція — Спеція 1:2
Голи: Чеккароні, 59 — Бастоні, 13, Бурабія, 90+4

Емполі - Сампдорія 0:3
Голи: Капуто, 31, 52, Кандрева, 70

flashscore.ua

Повідомлялося, що нападник Мілана Златан Ібрагімович продемонстрував неймовірну фізичну підготовку під час матчу Серії А проти Лаціо (2:0).

Редактор: Євген Нещерет